To nejlepší z roku 2009: mobilní kandidáti

Mobilní telefony jsou jednou z hvězd během Vánoc, ideální kandidáti na rozdávání. V tomto případě je složité rozhodnout se, s nimiž nám zbude, protože rozmanitost platforem, výrobců, funkcí a specifikací je opravdu vysoká.

Proto první pozice v žebříčku nejlepší mobilní telefon roku 2009 podle čtenářů Xataka Bude to velmi sporné. Je na vás, abyste se rozhodli, kdo se k ní vyšplhá.

To nejlepší z roku 2009: Nejlepší mobilní kandidáti

Zde jsou kandidáti. Chcete-li hlasovat, stačí kliknout na každý produkt, který vás přesměruje na stránku produktu a tam přiřadíte poznámku. Může vyhrát nejlepší.

  • "BlackBerry Storm 2": https: //www.xataka.com/producto/blackberry-storm-2: žádná úvodní poznámka
  • „HTC HD2“: https: //www.xataka.com/producto/htc-hd2: část se známkou 9,7
  • „HTC Hero“: https: //www.xataka.com/producto/htc-hero: část se známkou 8,5
  • „HTC Tatoo“: https: //www.xataka.com/producto/htc-tattoo: žádná úvodní poznámka
  • „iPhone 3Gs“: https: //www.xataka.com/producto/iphone-3gs: část se známkou 8.7
  • „LG Chocolate BL40“: https: //www.xataka.com/producto/lg-chocolate-bl40: část s poznámkou 10
  • „Motorola Dext“: https: //www.xataka.com/producto/motorola-dext: část se známkou 6,9
  • „Motorola Milestone“: https: //www.xataka.com/producto/motorola-milestone: žádná úvodní poznámka
  • „Nokia N97“: https: //www.xataka.com/producto/nokia-n97: část se známkou 8.6
  • „Nokia N900“: https: //www.xataka.com/producto/nokia-n900: část se skóre 9,8
  • „Palm Pre“: https: //www.xataka.com/producto/palm-pre: část se známkou 8,2
  • „Samsung Galaxy“: https: //www.xataka.com/producto/samsung-galaxy: část s poznámkou 9
  • „Samsung Omnia 2“: https: //www.xataka.com/producto/samsung-omnia-ii: část se známkou 8,5
  • „Sony Ericsson Xperia X2“: https: //www.xataka.com/producto/sony-ericsson-xperia-x2: část se známkou 10
  • „Sony Ericsson Xperia X10“: https: //www.xataka.com/producto/sony-ericcson-xperia-x10: část s poznámkou 9,6
  • „Sony Ericsson Satio“: https: //www.xataka.com/producto/sony-ericsson-satio: část se známkou 10
  • "Toshiba TG01": https: //www.xataka.com/producto/toshiba-tg01: část se známkou 10

Do 27. prosince 2009 v 11:59 hodin je stanovena lhůta pro hlasování pro kandidátní gadgety každé z kategorií a v té době uděláme průměr mezi poznámkou, kterou má každý mobilní telefon dnes, a že budou mít na konci hlasování. Ten, kdo získá nejvyšší průměrné skóre v každé kategorii, vyhrává.

Podíl none:  Věda Náš Výběr Zábava 

Zajímavé Články

add